Doručenie

1. Doručenie a poštovné

Všetky naše výrobky zasielame v rámci SR prostredníctvom služieb kuriérskej spoločnosti GLS, alebo prostredníctvom Packety.

  1. Kuriérom spoločnosti GLS je cena za doručenie 4,50€ + dobierka je 1€
  2. Packeta na pobočku je cena za doručenie 3,90€ + dobierka je 1€
  3. Osobne po telefonickej dohode na čísle 0948 585 925, v Senci, alebo Bratislave

Naše výrobky zasielame aj do ČR prostredníctvom služieb spoločnosti Packeta :

  1. Cena za doručenie na pobočku Packety je 4€ + dobierka je 1€

Spôsob dodania si môžete zvoliť priamo pri objednávaní tovaru.

Každý šperk vyrábame priamo na želanie konkrétneho zákazníka, čo nám trvá určitý čas a taktiež je každý šperk preverený Puncovým úradom Slovenskej republiky. Pre tieto dôvody je dodacia doba našich personalizovaných šperkov 3 - 14 dní v závislosti od Vami zvoleného šperku.

2. Osobné prevzatie

Výrobky sa po telefonickej dohode na čísle 0948 585 925, dajú prevziať aj osobne v Senci, alebo Bratislave.

 3. Expresná výroba šperku

V špeciálnom prípade pre vás samozrejme vieme šperk vyrobiť aj expresne (do 48h), je potrebné nás vopred kontaktovať na telefónnom čísle 0905 800 888, ešte pred vykonaním objednávky a preveriť túto možnosť, z dôvodu možnosti naplnenia aktuálnych kapacít výroby. 

Za expresu výrobu si účtujeme poplatok 15€. 

Ak máte špeciálne požiadavky, ktoré sa týkajú doručenia Vašej objednávky, neváhajte nás bezodkladne po vykonaní objednávky kontaktovať na email info@sperkysmenom.sk, alebo telefonicky 0905 800 888.

4. UPOZORNENIE!!!

Zásielku si pri prevzatí vždy a poriadne prezrite. V prípade ak zásielka vykazuje známky mechanického poškodenia odmietnite jeho prevzatie. Ak to bude možné otvorte zásielku pred doručovateľom a presvedčte sa, či je obsah balíka v poriadku. Ak bude obsah balíka javiť známky poškodenia, okamžite balík reklamujte.

V prípade, ak takýto balík prevezmete vaša reklamácia nebude uznaná. Za poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním pri doručovaní neurčíme.